0 532 236 25 92 ali@dogansanayi.com

Unify HiPath 4000.

Unify HiPath 4000.

Unify HiPath 4000, BT pazarının, lider Yakınsanmış (converged) İletişim IP Haberleşme platformudur. Esnek iş akışı seçenekleri, iş süreçleri ve iş akışı entegrasyonu, yüksek elverişlilik, en üst düzeyde güvenlik, güçlü performans ve maliyet avantajları sunmaktadır.

Unify HiPath 4000, tek bir sistem içerisinde 300’den 12.000 kullanıcıya kadar, tek bir ağ içerisinde ise 100.000 kullanıcıya kadar ölçümlenebilirlik sağlamaktadır. Unify HiPath 4000’in mimarisi, bağımsız sistemlerinin de dahil olduğu IP dağıtımlı şubelerden, karmaşık kurumsal ağlara kadar çeşitli esnek yayılım modellerini destekler. Hem kompakt PCI üzerinde konumlandırılabilmesi hem de endüstri standardındaki sunucular üzerinde yazılım olarak çalıştırılabilmesi özelliği, veri merkezi uygulamaları için ideal kılmaktadır.

Unify HiPath 4000, yeni açık yazılım mimarisi ile müşterilerine,iletişimi en sağlıklı ve en güvenli hale getirecek, düşük maliyetli seçenekler sunarak, verimliliğin ve üretkenliğin artmasını sağlar.

Mevcut telefon sistemlerini koruyup, IP tabanlı haberleşme sistemlerinin avantajlarından faydalanmak isteyen müşteriler için birinci sınıf bir çözüm olan Unify HiPath 4000, analog, dijital, DECT ve IP cihaz kullanıcılarını herhangi bir gateway e ihtiyaç duymadan tek bir yapı üzerinde destekler.

Unify HiPath 4000, yenilikçi özellikleri ile müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına anında karşılık veren bir iletişim çözümüdür. Dünya çapında 25.000’den fazla müşteriye hizmet vermesi, bunun en önemli kanıtlarındandır. Gelişmiş mimarisi, müşterilerinin mevcut yatırımlarını korumasına imkân tanır. Yazılım, donanım ve lisanlama konusundaki yenilikler, müşterilerin kullandığı çözümleri sürekli güncel kılmakta, işletmelere maliyet avantajı sağlamakta ve IP haberleşme sistemlerine değer katmaktadır. Unify HiPath 4000 aynı zamanda, sistemini taşımak isteyen kullanıcılara düşük maliyetli lokasyon değiştirme seçenekleri de sunar

"Esneklik sunar ve müşterilerine seçenek sağlar"

Geleneksel ve IP haberleşme sistemlerinin özelliklerini bir arada bulunduran Unify HiPath 4000, kullanıcıların tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için, geniş uç nokta seçenekleri ve mobilite alternatiflerine sahiptir

Unify HiPath 4000 aynı zamanda, bir merkezden yönetilen ve birçok şubeye sahip organizasyonlarda, kurumun ölçeği ve lokasyon ihtiyaçları ile uyum sağlayacak gerekli esnekliği sunar.

Neden Unify HiPath 4000?

 • Kuruma gerçek anlamda değer katacak en geniş iletişim uygulamaları kombinasyonunun seçilmesi,
 • 100.000 kullanıcıya kadar ölçeklenebilirlik,
 • IP dağıtımlı şubelerden, karmaşık kurumsal yapılara ve bağımsız sistemlere kadar birçok esnek yayılım modelenin desteklenmesi,
 • En üst düzey güvenirlik ve sürdürülebilirlik,geleceği garanti eden mimari,
 • Unify HiPath 4000 müşterileri için komple yatırım koruma,
 • Lisans taşıma ve OpenScape Voice üzerine uygulama kolaylığı için Flex Lisanslama’danfaydalanabilme olanağına sahip olmak demektir

Unify HiPath 4000 şube çözümleri, küçük şubelerin ve ev ofislerin, kurumun ses ve veri ağlarına sorunsuz bir şekilde entegre edilmesini sağlar.Böylelikle kurum, iş dünyasının değişen dinamiklerine hızlıca uyum sağlayabilir. Çözüm,üçüncü parti sistemlerin Unify HiPath 4000 ortamı ile değiştirilmesine imkân vermektedir. Bu değişimi,arayüzleri standartlaştırarak, dağıtık ofis ağlarında iş sürekliliğini sağlayarak ve maliyetleri azaltarak gerçekleştirmektedir.

Çözümler, firmanın rekabet avantajını sürekli kılan yeniliklerin ve verimliliğin geliştirilmesi için gereken ortamı sağlamaktadır.

Özellikler:

 • Şube sistemlerindeki donanım yatırımlarının ve bakımların azalması,
 • Artan kurumsal esneklik ve ölçülebilirlik,
 • 3. parti ürünler ile kesintisiz değişim,
 • Kurulum ve bakım maliyetlerinde azalma,
 • Tüm şirkette standardize edilmiş Unify HiPath 4000 kullanımı,
 • Siemens Enterprise Communications uçtan uça çözümü,
 • Unify HiPath 4000 ile bağlantı kaybı olması durumunda dahi tamamen sürdürülebilirlik özelliği.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: