0 532 236 25 92 ali@dogansanayi.com

Hakkımızda

BASİT SİSTEMLERLE BAŞLAYAN VE SONRASINDA ANALOG SİSTEMLER İLE DEVAM EDEN SANAYİ DEVRİMLERİ, DAİMA NİTELİKLİ VE SAYGIN İŞ GÜCÜ YARATMIŞ OLUP, ELEKTRONİK, SAYISAL VE IP SİSTEMLERLE DEVAM EDEN YAPISAL (FİBER) KABLOLAMAYLA CİDDİ BİR SANAYİ DEVRİMİ İLE, PAZARA ÇIKIŞ HIZINI VE VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMIŞTIR. BU ARTIŞ GURUR VERİCİ BİR TEMPOYLA DEVAM ETMEKTEDİR.

GÜNÜMÜZÜN İHTİYACI OLAN YAPISAL (FİBER) KABLOLAMA İLE GENÇ NESİL TEKNOLOJİSİNİ OLUŞTURAN SAYISAL, DİJİTAL VE IP ENDÜSTRİSİ, NETWORK AĞ YAPILANDIRILMASI, GÜVENLİK VE AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ İLE BU AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİNİ TAMAMLAYAN AKILLI YANGIN SİSTEMLERİNİ VE HASTAHANE ÇÖZÜMLERİYLE HABERLEŞMENİN HER ALANINDA AYNI ENDÜSTRİ TEKNOLOJİSİNE TAŞIMIŞTIR. BU MUAZZAM ENDÜSTRİ ÜLKEMİZ ENDÜSTRİSİYLE BİRLİKTE DÜNYANIN TÜM ÜLKELERİYLE EŞ ZAMANLI OLARAK BAŞLIYOR VE GELİŞİYOR.

DOĞAN SANAYİ AİLESİ OLARAK;

1996 YILINDA BASİT VE ANALOG SİSTEMLERLE YOLA ÇIKAN DOĞAN SANAYİ, ÜLKEMİZDE VE DÜNYADA EŞ ZAMANLI OLARAK BAŞLAYAN VE GELİŞEN BU MUAZZAM ENDÜSTRİYİ YAKINDAN İZLEYEREK KENDİNİ DEVAMLI YENİLİYEREK, MÜŞTERİLERİNE VE ÇÖZÜM ORTAKLARINA BU ENDÜSTRİYİ SUNMANIN GURURUNU YAŞAMAKTADIR VE YAŞAMAYA DEVAM EDECEKTİR.

BU ENDÜSTRİYİ VE ENDÜSTRİNİN YARATTIĞI SİSTEMLERİ KULLANMAK, MÜŞTERİLERİNE, ÇÖZÜM ORTAKLARINA SUNMAYI BİR YAŞAM TARZI OLARAK KABUL ETMİŞTİR.

BU MUAZZAM ENDÜSTRİYE VE AKTÖRLERİNE SAHİP OLANLAR ÜLKEMİZDE DEVAMLI ÖNCÜ OLARAK NİTELENECEKLERDİR. DOĞAN SANAYİ AİLESİ OLARAK BU GÜNE KADAR GERÇEKLEŞTİRDİĞİ PROJELERDE BU ÖNCÜLERİN BAŞINDA GELMENİN GURUNU VE MUTLULUĞUNU YAŞAMAKTADIR YAŞAMAYA DEVAM EDECEKTİR.

BİZİ BU GÜNLERE TAŞIYAN MÜŞTERİLERİMİZE VE ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZA YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDERİZ.